HR-52100 Pula, Scalierova 1 | T. ++385 52 215497

HR | EN

  • Krstarenja

  • Daleka putovanja

Pretraga po destinaciji i datumu putovanja u intervalu

* Polje za unos destinacije je opcionalno.

First Minute

SVE

Last Minute

SVE

Aktualno

Skrivene ljepote istarske unutrašnjosti (Grožnjan, Motovun, Pazin), jednodnevni izlet autobusom iz Pule, Rovinja i Poreča

Datumi:

  • svake srijede od 16.06.-15.09.2021.

Vrsta prijevoza:

autobusom iz Pule, Rovinja i Poreča

Cijena:

od 580 kn

Fotogalerija

SKRIVENE LJEPOTE ISTARSKE UNUTRAŠNJOSTI

Skrivene ljepote – Zaljubite se u magičnu Istru!

Cjelodnevni izlet

Istra – najveći hrvatski poluotok – slikoviti mozaik koji će vas očarati ne samo svojom obalom, već i ljepotom i raznolikošću njezine unutrašnjosti. Pridružite nam se na našem putovanju kroz Istru i uživajte ​​u ljepoti njezinih zelenih brežuljaka i brojnih vinograda. Posjetiti ćemo srednjovjekovne gradove okružene zidinama, koji se nalaze na slikovitim brežuljcima nudeći nevjerojatne poglede na okolne doline, polja i planine. Prva stanica će biti gradić Grožnjan, dom mnogih umjetnika, nakon čega ćemo krenuti prema Livadama, gdje ćete imati priliku kušati čuveni istarski tartuf. Zatim slijedi razgledavanje slikovitog gradića Motovuna. Ova veduta jedna je od poznatih simbola istarske unutrašnjosti. Nakon Motovuna krećemo prema Pazinu, grad duge i bogate tradicije koji se nalazi u samom središtu ovog poluotoka. Naša posljednja stanica je Agrolaguna gdje ćete kušati ukusan sir, maslinovo ulje i vino.

ITINERAR*

Polazak iz hotela prema planu

08:00 – polazak
09:00 – Razgled Grožnjana
10.00 – Polazak za Livade
10:30 – Dolazak u Livade i kušanje tartufa
11:30 – Polazak iz Livada prema Motovunu
12:00 – Razgled u Motovuna
13:30 – Polazak iz Motovuna
14:00 – Pazin razgledavanje i ručak u lokalnom restoranu
15:00- Etnografski muzej Pazina
16:20- Polazak iz Pazina
17:10 – Razgled i degustacija (Agrolaguna)
18:00 – Povratak

Transfer, vodič, Etnografski muzej (ulaznica), ručak i degustacija uključeni u cijenu

*Intinerar je informativnog karaktera i podložan je promjenama

Cijena po osobi: 580,00 kuna

Djeca od 4 - 12 godina: 50% cijene

Djeca do 4 - 12 godina gratis

    Vaše ime (*)

    Vaš e-mail (*)

    Vaša poruka

    Newsletter

    Brzi upit




      T. ++385 52 215497 | F. ++385 52 211889 | E. info@activa-istra.com | HR-52100 Pula, Scalierova 1
      Copyright © 2001 - 2013, Activatravel Istra d.o.o.